Navigácia

Zoznam tried

Názov
I.ZA Triedny učiteľ Mgr. Stanislava Kellnerová
Učebňa 110 - 1.ZA
I.ZB Triedny učiteľ Mgr. Katarína Škutová
Učebňa 111 - 1.ZB
II.ZA Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Krišková
Učebňa 120 - 2.ZA
III.ZA Triedny učiteľ Mgr. Františka Pamulová
Učebňa 119 - 3.ZA
III.ZB Triedny učiteľ Mgr. Katarína Majerová
Učebňa 112 - 3.ZB
IV.ZA Triedny učiteľ Mgr. Viera Stavná
Učebňa 139 - 4.ZA
V.ZA Triedny učiteľ Mgr. Lenka Martinková
Učebňa 136 - 5.ZA
V.ZB Triedny učiteľ Mgr. Ivana Lainczová
Učebňa 131 - 5.ZB
VI.ZA Triedny učiteľ Mgr. Petra Vojčíková
Učebňa 129 - 6.ZA
VII.ZA Triedny učiteľ Mgr. Jana Maličká
Učebňa 137 - 7.ZA
VIII.ZA Triedny učiteľ Mgr. Peter Kenedich
Učebňa 138 - 8.ZA
IX.ZA Triedny učiteľ Mgr. Juraj Jacoš
Učebňa 130 - 9.ZA
príma A Triedny učiteľ Mgr. Miroslava Jakubčáková
príma B Triedny učiteľ Mgr. Tatiana Bérešová
sekunda A Triedny učiteľ Mgr. Jana Birošíková
Učebňa 247 - kvarta A
sekunda B Triedny učiteľ Mgr. Eva Legátová
Učebňa 248 - kvarta B
tercia A Triedny učiteľ Mgr. Martina Nesládeková
Učebňa 247 - kvarta A
tercia B Triedny učiteľ Mgr. Rastislav Melikov
Učebňa 248 - kvarta B
kvarta A Triedny učiteľ PhDr. Daniela Škurlová
Učebňa 247 - kvarta A
kvarta B Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Melikovová
Učebňa 248 - kvarta B
kvinta Triedny učiteľ Mgr. Juraj Brenišin
Učebňa Učebňa č. 7
sexta Triedny učiteľ Mgr. Dušan Kováčik
Učebňa Učebňa č. 1
septima Triedny učiteľ Mgr. Jozef Skokan
Učebňa Učebňa č. 3
oktáva Triedny učiteľ RNDr. Silvia Grillingová
Učebňa Učebňa č. 9
I.A Triedny učiteľ Mgr. Slavomír Roman
Učebňa Učebňa č. 11
I.B Triedny učiteľ RNDr. Milan Vráblik
Učebňa Učebňa č. 5
II.A Triedny učiteľ Mgr. Jaroslava Ganádiková
Učebňa Učebňa č. 18
II.B Triedny učiteľ Mgr. Alžbeta Limáneková
Učebňa Učebňa č. 2
III.A Triedny učiteľ Mgr. Marcela Kovalčíková
Učebňa Učebňa č. 4
III.B Triedny učiteľ Mgr. Adrián Šmondrk
Učebňa Učebňa č. 23
IV.A Triedny učiteľ Mgr. Jana Dudová
Učebňa Učebňa č. 10
IV.B Triedny učiteľ Mgr. Miriam Kellnerová
Učebňa Učebňa č. 6
IV.C Triedny učiteľ RNDr. Anna Kabirová
Učebňa Učebňa č. 17
I.E Triedny učiteľ Mgr. Mária Krajgerová
I.F Triedny učiteľ Mgr. Anna Burdová
II.E Triedny učiteľ PhDr. Zuzana Suchá
II.F Triedny učiteľ Mgr. Zuzana Šimoňáková
III.E Triedny učiteľ Mgr. Martina Dikantová
Učebňa 219 - I.E
III.F Triedny učiteľ RNDr. Viera Budinská
Učebňa 220 - I.F
IV.E Triedny učiteľ RNDr. Silvia Bartošová
Učebňa 300 - II.E
IV.F Triedny učiteľ Mgr. Mária Goláňová
Učebňa 304 - II.F
V.E Triedny učiteľ Mgr. Juraj Šimko
Učebňa 210 - III.E
V.F Triedny učiteľ RNDr. Karol Grilling
Učebňa 305 - III.F

© aScAgenda 2018.0.1087 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 27.02.2018

Novinky

Kontakt

  • Gymnázium
    Dominika Tatarku 4666/7
    058 01 Poprad
  • +421 0 52 7721 663

Fotogaléria